WORKROOM
Kurumsal Kimlik uygulamalarınızda ve organizasyonlarda güçlü ve yaratıcı çözüm ortağınız…

WORKROOM, kurumsal kimlik uygulama ve organizasyon firmasıdır. Rollout projeleri için, metal, ahşap ve akrilikten kurumsal kimlik ile ilgili her türlü ürün ve servisin planlamasını, mühendisliğini, üretimini ve uygulamasını gerçekleştirir. WORKROOM, müşterilerine proje yönetimi, organizasyon, etkinlik, lansman, denetleme, keşif, ürün geliştirme ve prototip, değer mühendisliği, üretim, nakliye, montaj ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'nde 5500 m2 kapalı alanda günümüz teknolojisine uygun makine ve ekipman parkurlarıyla üretimini gerçekleştirmektedir. WORKROOM, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunar; iç ve dış mekan görsel iletişim ürünleri, kurumsal mobilya, şehir mobilyaları, dijital baskı ürünleri, fuar stantları ve AVM’ler için iç ve dış mekan yönlendirme ürünleri.

WORKROOM, FMCG, eğitim, gıda, otomotiv, iletişim, finans, kozmetik, elektronik, perakende, fuarcılık ve hizmet gibi farklı endüstriden çok önemli müşterilerle çalışabilme ayrıcalığına kavuşmuştur.

WORKROOM’un yüksek kalite standartları, tecrübe, stratejik ve yaratıcı düşünme ve güçlü proje yönetiminin sonucudur. Proje yönetimi ekibimiz, müşterilerinin hedeflerini gerçekleştirmek için tüm tecrübe ve motivasyonlarını her daim kullanmaktadır. Ekibinin başlıca sorumluluk alanları aşağıdaki gibidir;

Konum keşifleri, konuma özel projelendirme, organizasyon, planlama ve imalat, lojistik, montaj, raporlama ve periyodik proje değerlendirmesi.

WORKROOM deneyimli personeli ile, en son teknikler ve en yeni teknoloji ve kontrol sistemlerini kullanarak, müşterileri için en kaliteli ürünleri üretmektedir. WORKROOM, metal, paslanmaz, ahşap, akrilik ve vinil gibi ana hammaddelerin işlenmesinin yanında, ışıklandırma ve dijital baskı gibi servisleri de tek çatı altında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik uygulamalarınızda ve organizasyonlarda güçlü ve yaratıcı çözüm ortağınız…